Poland
Standardowa dostawa za darmo Ponad 500Zł | Dostawa następnego dnia
Str. główna   Polityka prywatności
1. Informacje Collect

Gdy użytkownik odwiedza naszą stronę internetową, możesz podać nam jakieś informacje, dane osobowe, które użytkownik świadomie zdecydować się na ujawnienie, które są gromadzone w sposób indywidualny i wykorzystania web site informacji zebranych w sposób zagregowany, jak ty i inni przeglądać naszą stronę internetową.

2. Information Wykorzystanie

Ogólnie rzecz biorąc, używamy danych osobowych dla celów zarządzania naszą działalność, zapewniając obsługę klienta i udostępnianie innych produktów i usług dla naszych klientów i potencjalnych klientów. Od czasu do czasu możemy również wykorzystać zebrane informacje do powiadamiania o ważnych zmianach na naszej stronie internetowej, nowych usługach i ofertach specjalnych myślimy znajdziesz cenne. Wykazy wykorzystywane do wysyłania ofert produktów i usług są projektowane i zarządzane zgodnie z zasadami naszych tradycyjnych standardów korporacyjnych mających na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa i prywatności danych osobowych naszych klientów.

3. Information Bezpieczeństwa

Podczas wysyłania poufnych informacji osobistych, w tym numerów kart kredytowych do nas na naszej stronie internetowej, bezpieczne oprogramowanie serwera którą licencję szyfruje wszystkie informacje wejściowe przed wysłaniem do nas. Informacje te są kodowane i dekodowane trasie po osiągnięciu naszą stronę internetową. Inne e-mail, które można wysłać do nas mogą nie być bezpieczne, chyba radzimy, że środki bezpieczeństwa zostaną wprowadzone przed Twoim przekazywania informacji.

Wykorzystujemy oprogramowanie / szyfrowanie w celu ochrony poufności danych osobowych zbieranych przed nieuprawnionym dostępem lub ujawnieniem i przypadkową utratą, zmianą lub zniszczeniem. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt.